Aktywny Kalendarz Sukcesów

Aktywny Kalendarz Sukcesów

Aktywny Kalendarz Sukcesów

Zbuduj zdrowy styl życia z nami i czerp radość z aktywności sportowych.

Bez względu na pogodę, na ilość wolnego czasu, na zasoby finansowe czy dostęp do infrastruktury sportowe, udowodnimy że aktywność fizyczna to dobry sposób na  wspólne spędzanie wolnego czasu ze znajomymi, rodziną czy w końcu z samym sobą. 

Organizatorzy akcji MOSiR Mielec, Kawa czy Herbata oraz Stowarzyszenie Kultury Sportowej Aktywne Podkarpacie zapraszamy do udziału w jednym swoim rodzaju cyklu wydarzeń – Aktywny Kalendarz Sukcesów!

To niepowtarzalna okazja, aby bezpłatnie uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach sportowych dostępnych w naszym mieście, pokażemy gdzie i jak można zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Bądź aktywny zdobywaj nowe umiejętności, poznawaj ludzi o podobnych zainteresowaniach i buduj zdrowszy styl życia!

HARMONOGRAM wspólnych treningów:

𝗜 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲 – ROZGRZEWKA Z NORDIC WALKINGIEM

17.02 godziny 16:00

Specjalista: Trener Nordic Walking z Stowarzyszenia Kultury Sportowej Aktywne Podkarpacie

𝗜𝗜 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲  – MASA CZY RZEŹBA – SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

23.03 godzina 16:00

Miejsce – siłownia zewnętrzna na Błoniach MOSiR Mielec, obok kortów tenisowych.

Specjalista: Trener personalny Damian Smolik

𝗜𝗜𝗜 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲  – KULKI W AKCJI – GRA W BOULE

6.04 godzina 16:00

Miejsce: Boisko do gry w boule, Błonia MOSiR Mielec, obok kortów tenisowych

Co możesz zyskać biorąc udział w całym cyklu bezpłatnych treningów:

  • Zdrowie i Energia: Aktywność fizyczna to klucz do utrzymania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Z nami poznasz miejsca i aktywności, które w przyszłości możesz trenować sama/sam lub ze znajomymi i co najważniejsze bezpłatnie! Chcemy pokazać Ci miejsca i sposoby jak ćwiczyć bez dodatkowych kosztów. Przygotuj się na nowe sportowe wyzwanie!
  • Darmowe zajęcia: U nas aktywność nie kosztuje! Dostęp do wszystkich wydarzeń jest bezpłatny, co sprawia, że każdy może wziąć udział. Oferujemy różnorodność zajęć sportowych, od nornic walking, siłownie miejskie, fitness, jogę, bole, jogging, gry zespołowe i wiele innych, które są dostępne za darmo dla wszystkich mieszkańców.
  • Spotkania ze Specjalistami: Każdy miesiąc przynosi możliwość spotkania ze specjalistami w danej dziedzinie. Porady, warsztaty, praktyczne wskazówki i inspiracje, które pomogą Ci osiągnąć sukces w swojej aktywności.
  • Różnorodność Zajęć: Aktywności, dostosowane do różnych zainteresowań, preferencji i poziomów zaawansowania. Wszystkie nasze aktywności są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu uczestników oraz popularyzacji miejsc w Mielcu gdzie bezpłatnie możemy trenować daną aktywność sportową.
  • Zbieraj Aktywności: Przygotowaliśmy dla Was specjalny kalendarz w formie puzzli AKTYWNY KALENDARZ SUKCESÓW, który pozwala śledzić i zbierać swoje aktywności. Swoje indywidualne SUKCESY sportowe. Zbierz cały kalendarz, bądź częścią aktywnej społeczności, która lubi sport i dba o swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne!

Jak wziąć udział:

  1. Kliknij na Facebooku w wydarzeniu wezmę udział. Na bieżąco będziemy tworzyć comiesięczne wydarzenia z daną aktywnością i nowymi Partnerami-Specjalistami wydarzenia. LINK do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/695696226103047/
  2. Zabierz ze sobą bliską osobę, rodzinę, znajomych.
  3. Wybierz interesującą Cię aktywność. Najlepiej przyjdź na każde nasze sportowe wydarzenie.
  4. Przyjdź, dołącz do nas i zacznij zbierać aktywności w swoim kalendarzu.

Dołącz do naszej aktywnej społeczności i wspólnie z nami kształtuj zdrowy, aktywny styl życia. Razem osiągajmy nowe cele, zdobywajmy umiejętności i cieszmy się z codziennych aktywności sportowych. Razem twórzmy Aktywny Kalendarz Sukcesów w naszym mieście! Bądź aktywny, zdrowy i szczęśliwy!

Skip to content