Aktywny Kalendarz Sukcesów

Aktywny Kalendarz Sukcesów

Aktywny Kalendarz Sukcesów

Zbuduj zdrowy styl życia z nami i czerp radość z aktywności sportowych.

Bez względu na pogodę, na ilość wolnego czasu, na zasoby finansowe czy dostęp do infrastruktury sportowe, udowodnimy że aktywność fizyczna to dobry sposób na  wspólne spędzanie wolnego czasu ze znajomymi, rodziną czy w końcu z samym sobą. 

Organizatorzy akcji MOSiR Mielec, Kawa czy Herbata oraz Stowarzyszenie Kultury Sportowej Aktywne Podkarpacie zapraszamy do udziału w jednym swoim rodzaju cyklu wydarzeń – Aktywny Kalendarz Sukcesów!

To niepowtarzalna okazja, aby bezpłatnie uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach sportowych dostępnych w naszym mieście, pokażemy gdzie i jak można zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Bądź aktywny zdobywaj nowe umiejętności, poznawaj ludzi o podobnych zainteresowaniach i buduj zdrowszy styl życia!

Zaczynamy od aktywności, do której nie potrzebujemy właściwie żadnego sprzętu. Wystarczą wygodne sportowe buty, wygodna, dostosowana do warunków atmosferycznych odzież i kijki. Na czym polega ta aktywność  – na chodzeniu czyli dyscyplina Nordic Walking. 

W tym temacie naszymi ekspertami będą członkowie Stowarzyszenie Kultury Sportowej Aktywne Podkarpacie . Podczas spotkania dowiemy się istotnych rzeczy zanim jeszcze złapiemy za kijki. No właśnie – jakie kijki wybrać, jaką wysokość kijków ustawić, jakie buty, jak prawidłowo chodzić, jak się odpychać… na te wszystkie i wiele innych pytań odpowiedzą nasi Eksperci.

Będzie część teoretyczna i oczywiście część praktyczna. Wszystko czego się dowiemy będzie można pod okiem specjalistów udoskonalić.

Zapraszamy wszystkich, którzy już uprawiają tę formę aktywności oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking-em.

Co możesz zyskać biorąc udział w całym cyklu bezpłatnych treningów:

  • Zdrowie i Energia: Aktywność fizyczna to klucz do utrzymania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Z nami poznasz miejsca i aktywności, które w przyszłości możesz trenować sama/sam lub ze znajomymi i co najważniejsze bezpłatnie! Chcemy pokazać Ci miejsca i sposoby jak ćwiczyć bez dodatkowych kosztów. Przygotuj się na nowe sportowe wyzwanie!
  • Darmowe zajęcia: U nas aktywność nie kosztuje! Dostęp do wszystkich wydarzeń jest bezpłatny, co sprawia, że każdy może wziąć udział. Oferujemy różnorodność zajęć sportowych, od nornic walking, siłownie miejskie, fitness, jogę, bole, jogging, gry zespołowe i wiele innych, które są dostępne za darmo dla wszystkich mieszkańców.
  • Spotkania ze Specjalistami: Każdy miesiąc przynosi możliwość spotkania ze specjalistami w danej dziedzinie. Porady, warsztaty, praktyczne wskazówki i inspiracje, które pomogą Ci osiągnąć sukces w swojej aktywności.
  • Różnorodność Zajęć: Aktywności, dostosowane do różnych zainteresowań, preferencji i poziomów zaawansowania. Wszystkie nasze aktywności są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu uczestników oraz popularyzacji miejsc w Mielcu gdzie bezpłatnie możemy trenować daną aktywność sportową.
  • Zbieraj Aktywności: Przygotowaliśmy dla Was specjalny kalendarz w formie puzzli AKTYWNY KALENDARZ SUKCESÓW, który pozwala śledzić i zbierać swoje aktywności. Swoje indywidualne SUKCESY sportowe. Zbierz cały kalendarz, bądź częścią aktywnej społeczności, która lubi sport i dba o swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne!

Jak wziąć udział:

  1. Kliknij na Facebooku w wydarzeniu wezmę udział. Na bieżąco będziemy tworzyć comiesięczne wydarzenia z daną aktywnością i nowymi Partnerami-Specjalistami wydarzenia.

Pierwsze spotkanie już 17 lutego o godzinie 16:00 na Boisku nr. 2 (boisko na przeciwko SP nr 7. pomiędzy Stadionem a Biblioteką).

  1. Zabierz ze sobą bliską osobę, rodzinę, znajomych.
  2. Wybierz interesującą Cię aktywność. Najlepiej przyjdź na każde nasze sportowe wydarzenie.
  3. Przyjdź, dołącz do nas i zacznij zbierać aktywności w swoim kalendarzu.

Dołącz do naszej aktywnej społeczności i wspólnie z nami kształtuj zdrowy, aktywny styl życia. Razem osiągajmy nowe cele, zdobywajmy umiejętności i cieszmy się z codziennych aktywności sportowych. Razem twórzmy Aktywny Kalendarz Sukcesów w naszym mieście! Bądź aktywny, zdrowy i szczęśliwy!

Skip to content