JOGA z NATURĄ – Cotygodniowe zajęcia jogi na świeżym powietrzu

JOGA z NATURĄ – Cotygodniowe zajęcia jogi na świeżym powietrzu

JOGA z NATURĄ – Cotygodniowe zajęcia jogi na świeżym powietrzu

Kto lubi zajęcia na świeżym powietrzu i tęsknił za naszą 𝗝𝗢𝗚𝗔 z NATURĄ? Mamy dla Was super wiadomość – już w najbliższą sobotę 15.06.2024 (jeśli tylko pogoda na to pozwoli – wierzymy, że TAK!) zapraszamy na cotygodniowe bezpłatne zajęcia.

Jogę prowadzą Instruktorzy i praktycy jogi Angelika Taraszka i Jorge De Las Heras.

Terminy:

  • Sobotnie poranki (od 15.06.2024 r.)
  • Godzina 9:00

Miejsce:

Wstęp wolny

  • Nie prowadzimy zapisów! Zabierz, ze sobą kogoś bliskiego na poranną praktykę jogi.
  • Informacja o odwołaniu zajęć w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych ukaże się na naszym Facebooku i Instagramie.

W zajęciach może uczestniczyć każdy bez względu na wiek, sprawność fizyczną, kto nie posiada przeciwwskazań medycznych do praktykowania jogi.

Cykl zajęć 𝗝𝗢𝗚𝗔 z NATURĄ to forma sportowej rekreacji dla harmonii ciała i ducha. To aktywny sposób spędzenia sobotnich poranków w kontakcie z naturą. Wspólna praktyka jogi pomaga odprężyć i zrelaksować ciało oraz znaleźć równowagę w codziennej gonitwie myśli.

Instruktorzy ze szkoły jogi „Zacisze” podkreślają, że „joga poprzez wysiłek fizyczny prowadzi do wyciszenia myśli. Wzmacnia i aktywuje ciało, równocześnie uspokajając umysł. Towarzysząca jej praca z oddechem przywraca równowagę układu nerwowego, sprzyja koncentracji i pogłębia świadomość własnego ciała, która bezpośrednio wpływa na naszą codzienność. Praktykę zamyka relaksacja i świadome wyciszenie.”

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco z informacjami: https://fb.me/e/2cH1QrqOn

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w plenerze! 🌞

Skip to content