POWIATOWA SZTAFETA W KOLOROWYCH SKARPETKACH

POWIATOWA SZTAFETA W KOLOROWYCH SKARPETKACH

POWIATOWA SZTAFETA W KOLOROWYCH SKARPETKACH

W imieniu Organizatorów: Stowarzyszenie DLA WAS, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mielcu, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Mielcu oraz MOSiR Mielec zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież z niepełnosprawnością,, a szczególnie z zespołem Downa, do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Powiatowej Sztafecie w Kolorowych Skarpetkach! 🧦💕 Wydarzenie ma na celu podniesienie poziomu wiedzy i akceptacji osób z niepełnosprawnością z zespołem Downa.

📅 21.03.2024

🕒 Godzina: 11:00

 📍 Miejsce: Stadion Miejski MOSiR Mielec (w przypadku deszczowej pogody Hala lekkoatletyczna)

ZAPISY: do 15 marca poprzez adres e-mailowy: stowarzyszeniedlawas@gmail.com

To nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do integracji, wspólnej zabawy i wsparcia dla siebie nawzajem. Niech ten dzień będzie pełen radości, kolorów i wspólnych chwil!

Serdecznie zachęcamy także kolegów, przyjaciół i wszystkich kibiców do przyłączenia się. Ubierzcie w tym dniu koniecznie kolorowe skarpetki „nie do pary”, aby nadać imprezie jeszcze bardziej radosnego charakteru!

Szczegóły regulaminu, karta zgłoszenia dostępne na stronie PZPSW https://soswmielec.szkolnastrona.pl/a,1167,szanowni-panstwo

Do zobaczenia na starcie!

Skip to content