Roztańcz się na fali kobiecej energii! – Dzień Kobiet z MOSiR-em.

Roztańcz się na fali kobiecej energii! – Dzień Kobiet z MOSiR-em.

Roztańcz się na fali kobiecej energii! – Dzień Kobiet z MOSiR-em.

Dwa dni, dwie pływalnie, dwa różne wydarzenia i możliwości spędzenia wyjątkowego czasu z wyjątkowymi kobietami.

7.03 od godziny 19:30 – Pływalnia kryta Hali sportowej

8.03 od godziny 18:00 – Pływalnia Smoczka

Bilet wstępu jest biletem dwugodzinnym, który zawiera 45 min Aqua Dance, 60 min STREFY SPA oraz czas wolny na całej Pływalni. COŚ DLA CIAŁA, ZDROWIA i DUCHA.

7 marca (czwartek) zapraszamy na Pływalnie krytą Hali sportowej, spotkanie rozpoczniemy rytmiczną muzyką i tańcem w wodzie Aqua Dance. Taniec wprowadzi Was w radosny nastrój i dobrą zabawę do świętowania! Następnie do dyspozycji jest 60 min na pełen relaks, spokój i odpoczynek oraz regenerację w STREFIE SPA: sauna sucha, mokra i sauna IR, jacuzzi, leżaki.  Wstęp do Strefy SPA w tym czasie jest dostępny dla wszystkich mieszkańców.

W tym dniu już od godziny 17:00 w holu pływalni możecie spotkać się z Dietetyk Katarzyną Gotkowską i uzyskać  porady dietetyczne, cenne wskazówki jak wprowadzić i wytrwać w zdrowych nawykach oraz wykonać pomiar i analizę składu ciała.  Po okazaniu biletu wstępu dla każdej uczestniczki Dnia Kobiet, Pani Kasia przygotowała smaczne niespodzianki!

8 marca (piątek) zapraszamy na Pływalnie Smoczka, świętowanie rozpoczniemy rytmicznymi i tanecznymi ćwiczeniami w wodzie Aqua Dance. Następnie do dyspozycji jest 60 min w Strefie SPA, która w tym dniu jest dostępna TYLKO  dla uczestniczek wydarzenia.

W strefie SPA oprócz gorących saun, jacuzzi, podgrzewanych leżaków czekać będzie na Panie zdrowy i pyszny poczęstunek, który skomponowany specjalnie na tę okazję przez Panią Dietetyk Katarzynę Gotkowską przygotuje dla Was firma NOID catering.

Cena jednego biletu wstępu to 35 zł. Bilet wstępu dotyczy jednej Pływalni. Bilety do kupienia w kasach Pływalni (trwa przedsprzedaż). Płatność tylko gotówką lub kartą płatniczą. Po przekroczeniu 2 godzin opłata wg. aktualnego cennika danej Pływalni.

Na każde wydarzenie jest ograniczona liczna miejsc: 30 miejsc Pływalnia Smoczka, 35 miejsc Pływalnia Kryta.

Wybierz miejsce, w którym chcesz spędzić aktywnie i relaksacyjnie Dzień Kobiet lub zrób sobie podwójny prezent i skorzystaj z naszej oferty na dwóch Pływalniach.

 Ważna dodatkowa informacja: Wyjątkowo w czwartek 7 marca nie odbędzie Aqua aerobik w tym czasie zamiast ćwiczeń w wodzie zapraszamy na taneczne rytmy w wodzie -Aqua Dance. Panie, które systematycznie uczęszczają na Aqua aerobik i posiadają karnety a chciałby tylko przyjść na zajęcia w wodzie ZAPRASZAMY.

Skip to content