Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

W dniach 16-19 lipca 2024 roku zapraszamy do Hali sportowej MOSiR w Mielcu na Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, gdzie będziemy mogli zobaczyć kobiece reprezentacje Polski, Serbii, Francji oraz Dominikany.

Bilety dostępne na stronie ebilet.pl

Drużyna Biało-Czerwona pod okiem Stefano Lavariniego zmierzy się z Serbkami (obecnymi wicemistrzyniami Europy oraz brązowymi medalistkami ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio), z Francuzkami (gospodyniami tegorocznych Igrzysk Olimpijskich i złotymi medalistkami Ligi Europejskiej z 2022 r.), oraz z reprezentacją Dominikany, która w zeszłym roku wywalczyła złoto Igrzysk Panamerykańskich.

Dla Polskiej reprezentacji siatkarek to nie będzie pierwsza wizyta w naszej mieleckiej hali, w sierpniu ubiegłego roku zawodniczki rozegrały u nas dwa towarzyskie spotkania z reprezentacją Turcji – w pierwszym meczu triumfowały rywalki (3:2), natomiast w drugim zwycięstwo odniosły Biało-Czerwone (3:1). 

Harmonogram turnieju:

Wtorek, 16.07:
16:00 Serbia – Francja
18:30 Polska – Dominikana

Czwartek, 18.07:
16:00 Dominikana – Serbia
18:30 Polska – Francja

Piątek, 19.07:
16:00 Francja – Dominikana
18:30 Polska – Serbia

Informujemy że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu nie prowadzi oraz nie jest odpowiedzialne za sprzedaż biletów na Memoriał Agaty Mróz – Olszewskiej. Za sprzedaż biletów odpowiada Polski Związek Piłki Siatkowej z siedzibą w Warszawie.

Więcej informacji na https://www.pzps.pl/…/25671-w-mielcu-odbedzie-sie…

Skip to content