SLOW JOGGING

SLOW JOGGING

SLOW JOGGING

Bezpłatny trening – SLOW JOGGING już w najbliższą sobotę.


Zapraszamy serdecznie na czwarte spotkanie w ramach cyklu bezpłatnych treningów ze specjalistami AKTYWNY KALENDARZ SUKCESÓW

Tym razem wspólnie trenujemy i świętujemy harmonię aktywności w ruchu z okazji Międzynarodowego Dnia Slow Joggingu!  I zbierz swój kolejny puzzel do kalendarza aktywności!


Data: 25 maja

Godzina: 15:00

Miejsce: Błonia MOSiR-u zbiorka przy siłowni zewnętrznej
Instruktor: Ewa Bartkiewicz-Jarosz

Dołącz do nas, aby cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, poznawać nowych ludzi i celebrować zdrowy tryb życia razem z lokalną społecznością. Przygotuj się na przyjemną dawkę wolnego „ślimakowania” i pozytywnej energii!

SLOW JOGIING
Biegając w stylu Slow zapobiegamy wielu chorobom cywilizacyjnym, takim jak: otyłość, cukrzyca, choroby krążenia. Jednocześnie nie narażamy się na kontuzje, zakwasy, bóle mięśni i co najważniejsze – nie odczuwamy zmęczenia.
Będziemy uczyć się techniki w tempie spacerowym i zawsze będzie można przejść do marszu. Trening przeprowadzimy na Błoniach w spacerowym tempie, planujemy pokonać 2 pętle naszymi ścieżkami biegowymi wokół Błoń.


Jak mówi Instruktorka Ewa: „Slow Jogging to metoda biegania dla każdego, bez przeciwwskazań odnośnie wieku, czy kondycji. Bieganie w tempie niko niko, czyli z uśmiechem na twarzy, w komforcie własnego tempa, przy utrzymaniu optymalnej prędkości biegu. Slow Jogging jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, ale czują się zniechęcone intensywnością tradycyjnego biegania. To aktywność dla osób dbających o zdrowie, chcących zachować na długie lata kondycję, sprawność fizyczną, a jednocześnie chcących uniknąć kontuzji”.
Niech Twój krok stanie się symbolem radości z ruchu, który wypełni każdy Twój dzień!

Więcej szczegółów o AKTYWNYM KALEDNARZU SUKCESÓW w wydarzeniu na Facebooku:  https://fb.me/e/5vzOGMzl6

IV spotkanie SLOW JOGGING  https://fb.me/e/1RCGk2hbH

Skip to content